Sťahovanie

Sťahovanie rodinných domov, bytov, kancelárií a

ťažkých bremien

Každý z nás sa už stretol vo svojom živote so sťahovaním. Pre väčšinu ľudí je samotné sťahovanie doslova nepríjemnou záležitosťou, a preto hľadá spoľahlivú firmu, ktorá im umožní pohodlne a bezstarostne sa nasťahovať do nového domova. Naša firma sa špecializuje na kompletné presťahovanie rodinných domov, bytov, kancelárií, ťažkých bremien či stavebného materiálu nielen v Bratislavskom kraji. Poskytujme komplexné služby v oblasti vnútroštátneho a medzinárodného sťahovania a autodopravy. Vykonávame montáže a demontáže nábytku, vypratávanie starého nábytku s následným odvozom na skládku, baliace služby pred sťahovaním a upratovacie práce súvisiace so sťahovaním. Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, sú odborne zaškolení a vykonávajú svoju prácu na profesionálnej úrovni.  Poistenia nábytku je samozrejmosťou.  Ak je pre Vás sťahovanie nočnou morou, obráťte sa na nás, náš odborný pracovník vykoná obhliadku zdarma a poradí Vám, ako najefektívnejšie presťahovať Váš príbytok. Našim klientom ponúkame zapožičanie krabíc zdarma pri každom stahovaní!!
Bratislava sťahovanie

Čo získate

Spolu so sťahovaním získate Zapožičanie krabíc zdarma Naložíme, odvezieme, dovezieme Sťahovanie môže byť aj príjemné Odpočiňte si, my to poupratujeme
Sťahovanie

Sťahovanie

Kompletné presťahovanie rodinných domov bytov kancelárií ťažkých bremien stavebného materiálu Nielen v Bratislavskom kraji.
Copyright © SKS Sťahovanie,s.r.o., 2013
Bratislava sťahovanie, medzinárodná doprava
Objednávka Rýchla správa